Akce

Připravili jsme a dále připravujeme spoustu zajímavých akcí, které potěší Vás i Váš žaludek. Těšíme se, že se u nás zastavíte!

Fotogalerie z našich akcí naleznete vždy na naší facebookové stránce. Nezapomeňte si naši facebookovou stránku přidat mezi oblíbené.

 

Nejbližší akce

 

Nedávno proběhlé akce

from to

Hamburgerový víkend

Můžete ochutnat různé druhy hamburgerů: Řecký hamburger, krůtí hamburger, hovězí hamburger s chedarem, hovězí hamburger se sázeným vejcem, hamburger s roastbeefem, Ševcův čtvrtlibrák a spoustu jiných dobrot.
from to

Svatomartinské husy

Připravíme pro Vás husí paštiku s domácí houstičkou, husí jatýrka na červeném víně, silný husí vývar, pomalu pečená svatomartinská husa s červeným a bílým zelím, jihočeský drbák, karlovarský  a houskový knedlík, domácí dezert, svatomartinské víno. Objednat si můžete celé menu nebo jednotlivé chody. Prosím rezervujte si místa včas, husa bude pouze na objednání
from to

Dřevorubecký víkend + jízda s koňmi Hubert

Těšit se můžete na steaky, vepřová žebra, dřevorubecký guláš, vepřové koleno, marinovaná kuřecí křídla, hamburgery, roastbeef, domácí uzené, klobása a spoustu jiných dobrot, večer posezení s kapelou. Veškeré informace - Pavla Světochová, tel.: 607 748 883
from to

Dřevorubecký víkend

Těšit se můžete na pečená žebra, pravý čtvrtlibrák se sýrem, pečená kolena, hovězí steak, hamburgery a jiné speciality. V pátek si zpříjemníme posezení s kapelou Náhodná sešlost, která nám zahraje od 19h.

Stavění májky a slet čarodějnic "u ševců"

Nazdobení a stavění májky začne v 17h a potom společně upálíme čarodějnici. Na grilu se bude točit pražská šunka a kuřata. Pro děti špekáčky na opékání ZDARMA (u restaurace je velké dětské hřiště s trampolínou).
from to

Velikonoční menu

Přijďte ochutnat jehněčí kotletky, jehněčí kolínko, telecí řízek, kapří hranolky, domácí paštiku a jiné speciality.
from to

Rybí víkend

Přijďte ochutnat kapří hranolky, salát s grilovanou chobotnicí, grilovaného lososa, candáta na másle, tatarák z lososa a jiné speciality.

Degustace vína vinařství Lahofer

Cena za ochutnávku 200 Kč

Svatba - uzavření restaurace

Restaurace uzavřena z důvodu svatby.

Vítání prázdnin

Vítat začínáme od 15 hodin, opékání buřtů, skákací hrad, jízda na poníkovi.