Akce

Připravili jsme a dále připravujeme spoustu zajímavých akcí, které potěší Vás i Váš žaludek. Těšíme se, že se u nás zastavíte!

Fotogalerie z našich akcí naleznete vždy na naší facebookové stránce. Nezapomeňte si naši facebookovou stránku přidat mezi oblíbené.

 

Nejbližší akce

ical Google outlook

Stavění májky a slet čarodějnic "u ševců"

Nazdobení a stavění májky začne v 17h a potom společně upálíme čarodějnici. Na grilu se bude točit pražská šunka a kuřata. Pro děti špekáčky na opékání ZDARMA (u restaurace je velké dětské hřiště s trampolínou).

 

Nedávno proběhlé akce

from to

Velikonoční menu

Přijďte ochutnat jehněčí kotletky, jehněčí kolínko, telecí řízek, kapří hranolky, domácí paštiku a jiné speciality.
from to

Rybí víkend

Přijďte ochutnat kapří hranolky, salát s grilovanou chobotnicí, grilovaného lososa, candáta na másle, tatarák z lososa a jiné speciality.

Degustace vína vinařství Lahofer

Cena za ochutnávku 200 Kč

Svatba - uzavření restaurace

Restaurace uzavřena z důvodu svatby.

Vítání prázdnin

Vítat začínáme od 15 hodin, opékání buřtů, skákací hrad, jízda na poníkovi.

Den dětí

Těšit se můžete na skákací hrad, opékání buřtů, jízdu na poníkovi, různé soutěže pro děti a sladké odměny.

Grilování kuřat

Kuřátka budou připravena od 14 hodin.
from to

Velikonoce u Ševců - rybí hody

Rybí polévka, rybí salát, slaneček, candát na másle, kapří hranolky, smažený kapr, loso na tymiánu, tatarák z lososa, uzená ryba, psrtuh na másle... přijďte ochutnat! Točit budeme i velikonoční zelené pivo. Možnost vybrat si i z klasického jídelního lístku samozřejmostí. Těšíme se na Vás.

Dětský karneval

Je pro vás připraveno odpoledne plné legrace, tancování, písniček a soutěž o nejhezčí masku. O zábavu se postarají klauni a připravili jsme i malé občerstvení pro děti.

Silvestr ve znamení 80. let

Bude pro Vás připraven raut a sklenička sektu. Večerem Vás budou provázet hity 80. let, kostýmy ve stylu ála 80-tky s sebou. Rezervace míst nutná (tel. 602 426 413 / 602 791 232).